Google Üst Sıra HTML

Google üst sıra html ilişkisi tam rakamsal bir analitik yapmak mümkün olmayabilir. Yani üst sıraya çıkabilmenin yüzde beşi, yüzde onu temiz html yazmaktan geçiyor diyemeyiz. Zaten Google algoritmasını bu türden yöntem ile oluşturmuş değil.

Google üst sıra html algoritmasını kesin rakam ile veremesek bile html in bu işin temelini, abc sini oluşturduğunu kesin söyleyebiliriz. Yanlış html üzerine ne css ne görsel ne de backlik ne de içerik oturmaz. Temeli bozuk olan binanın üst katlarının sağlam olması düşünülebilir mi? Google html kontrolünü bu yüzden çok sıkı yapar. Bu işi sürekli yapan denetleyen siteler dahi var.

Google üst sıra html olayında güncellik ve sürekli yenilenme esastır. Html hemen her gün değişen işaretleme dili değildir fakat html 5 ile birlikte kökten sayılabilecek değişimi esas aldığından html de gelişimi sitelere yansıtmak da Google üst sıra olayını etkileyecektir. Günce html dili ile yapılan yazılımın üst sıra şansı doğal olarak yüksek olacaktır.

Değişik kültürel zaman diliminde yaşıyoruz. İnsanlar bilemden iş yapabiliyor. Html, css gibi işin abc sini bilmeyenler, web sitesi yapıyor. Üst sıraya çıkarmaya uğraşıyor. Programların hileli yöntemlerini fark edene kadar ciddi yol alıyorlar. Her şeyi hazır programlar yaptığından ortalık böylesi seocular, yazılımcılar ile dolmuş halde. Bilmediklerini, amatör olduklarını dahi kabul etmiyorlar. Sebze, meyveleri, baklagilleri tanımayan, bıçak tutmasını dahi bilmeyenlerin aşçı olması gibi bir şey bu. Bunların yemeklerinin alıcı da var. Tuhaf bir dünya. Hatta bu arkadaşlar dünyanın en iyi aşçılarını bazen geride bırakabiliyorlar. Programların böylesi azizliği de var. Emek garip bir şekilde evrim geçiriyor. Google üst sıra ve html ilişki de böyle bir sürecin evrimin içinden geçiyor. Elbette bu iş evrimleşerek kendi uzmanlarını ve uzmanlık değerlerini yaratacak. Henüz geçiş ve gelişme aşasındadır.

Google üst sıra html ilişkisi için html bilmeyenin üst sıra da ki geleceği belirsizdir demek daha gerçekçi olabilir. Temelsiz bina yapmanın hikayesine benzerdir akıbeti.

 

 

 

Kaynak:http://www.vyazilim.com/google-ust-sira-html.html

Test

Form Gönderimi

Tamam