Mobil Dünya

Büyüyen mobil e-ticaret pazarında sitenizi konumlandırabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. 40 adet farklı tema ile kullanıma açılan eticaretPort Mobil Sitenize dilerseniz tamamen kendinize özgü bir tasarım da yapabilirsiniz. Bilişim dünyasında son dönemlerde iyiden iyiye hissedilen eğilimler arasında mobil cihazlar ve mobil uygulamaları temel alan mobil altyapılar bulunuyor.

" Rekabet ortamında mobil teknolojisini takip eden ve yeniliklere iş süreçlerini uygulayan şirketler, her zaman bir adım önde olacaktır. "

Mobil Uygulama Pazarı

iPhone’un 2007 yılında piyasaya sürülmesinden ve oyunun kurallarını kökten değiştirmesinden bu yana tam 8 yıl geçti. Bilim kurgu film sahnelerinden beklenen bir arayüz ve tamamen yeni bir anlayışla piyasaya sürülen IOS, yalnızca mobil dünyanın kurallarını alt üst etmekle kalmadı, medyadan insan ilişkilerine günlük yaşama kadar tüm iletişimi tekrar düzenledi. Bu değişime ayak uyduramayan, yıkılmaz denilen dev markalar kaybolmanın eşiğine geldi, yeni markalar söz sahibi olmaya, devasa bir market oluşmaya başladı.

Gelecek Mobilde

Aslında tüm göstergeler önümüzdeki dönemde uygulamaların çok daha çeşitlenerek artacağını gösteriyor. Akıllı telefon ve tabletlerin yaygınlaşması, masaüstü işletim sistemleri için de uygulamalar geliştirilmesi, akıllı ev, akıllı araba ve akıllı şehir gibi kavramlarla makineler arası iletişim, (M2M) çağına giriyor olmamız önümüzdeki yıllarda uygulamaların hayatımızın her alanında vazgeçilmez birer işleve sahip olacaklarının işaretleri. 

 

 

 

 

Kaynak:https://www.eticaretport.com/mobil-dunya-s110.html

Test

Form Gönderimi

Tamam