Spamsız Toplu Mail

Spam'a düşmeden mail gönderebilmeniz için dikkat etmeniz gereken başlıca konular:

  1.  Email adreslerinin doğruluğundan emin olun. Çalışmayan ve hardbounce diye tabir edilen maillere göndermenizden dolayı, gönderi kaliteniz düşecek ve gönderileriniz spam klasörüne düşecektir. Geçersiz mail oranı dünya çapında toplam listenizin %5 den fazlası olarak değerlendirilmektedir. Bu nedenle maillerinizi göndermeden önce maillerinizin doğrulunu kontrol etmeniz gönderi kalitenizin artmasına neden olacaktır.

  2.  Gönderdiğiniz mail içeriğinin HTML formatlarına uygun olduğundan emin olun. Biçimsiz ve html olmayan kodlarla oluşturulmuş bir mail tasarımı gereksiz, spam klasörüne düşebilir. Bu nedenle tablet ve bilgisayar uyumlu tasarım oluşturduğunuzdan emin olun. Sadece resimlerden oluşan, çok uzunve  çok renkli içerik yazıları barındıran iletilerin başarı oranları düşük olmaktadır. Bunu dikkate almalısınız.

  3. Gönderdiğiniz iletinizde üyelikte çıkma  unsubscribe ve adres imza bilgilerinizin bulunduğundan emin olun. Gönderilen newsletterlarda mutlaka üyelikten çıkma ( unsubscribe) linki bulunmalıdır. Bunun yanı sıra gönderici adres ve imza bilgilerinin bulunması da önemlidir.
Test

Form Gönderimi

Tamam